Jūsu grozs ir tukšs
Kopā
€0.00
Nopirkt
0
+371 27 220 393
Latviešu
Valoda: Latviešu
Latviešu
Valoda: Latviešu
+371 27 220 393
0

Tupperwares Garantija

Kvalitātes garantija un rezerves daļu serviss

Visual

Līdz ar Tupperware kvalitātes garantiju mēs uzņemamies saistības un nodrošinām to, ka visi Tupperware izstrādājumi atbilst mūsu augstajām kvalitātes prasībām.

Visiem Tupperware izstrādājumiem ir garantija pret ražošanas un materiālu defektiem. Tas nozīmē, ka izstrādājumus ar šādiem ražošanas vai materiālu defektiem jūs vienmēr varat apmainīt pie sava Tupperware konsultanta. Kvalitātes garantija neattiecas uz izstrādājumiem, kas ir nolietojušies vai ir lietoti nepareizi, bet kuriem nav ražošanas vai materiālu defektu.

Ja pazaudēts Tupperware izstrādājuma vāks vai kāda cita detaļa vai kāds no izstrādājumiem ir sabojāts saskarē ar, piem., atklātu liesmu, karstu gatavošanas virsmu, karstām taukvielām vai asiem priekšmetiem, jūs, sazinoties ar savu konsultantu, gandrīz vienmēr varēsit iegādāties jaunu rezerves daļu kādā no pieejamajām krāsām.


Tupperware izstrādājumu iespēju izmantošana visā pilnībā

Vārdi ”Tupperware” un ”augsta kvalitāte” ir sinonīmi. Visiem Tupperware izstrādājumiem ir garantija pret ražošanas un materiālu defektiem. Tas nozīmē, ka izstrādājumus ar šādiem ražošanas vai materiālu defektiem jūs vienmēr varat apmainīt pie sava Tupperware konsultanta/izplatītāja.

Kā nodrošināt, lai Tupperware izstrādājumi saglabātos kā jauni?

  • Caurspīdīgie stikla izstrādājumi vislabāk saglabās savu glīto izskatu, ja tiks mazgāti ar rokām.
  • Ja izstrādājumus mazgājat trauku mazgāšanas mašīnā, tie nedrīkst nonākt saskarē ar sildelementu.
  • Naži vienmēr jātīra ar rokām.
  • Nepieļaujiet izstrādājumu saskari ar asiem priekšmetiem vai karstām taukvielām.
  • Mikroviļņu krāsnī lietojiet tikai tos izstrādājumus, kas šādam nolūkam ir paredzēti.
  • Vienmēr ļaujiet no saldētavas izņemtiem izstrādājumiem dažas minūtes aklimatizēties un tikai tad ņemiet nost vāku un iztukšojiet trauka saturu.
  • Tādi pārtikas produkti kā tomāti, burkāni un karijs var traukus iekrāsot. Tādēļ pirms trauka mazgāšanas karstā ūdenī vispirms vienmēr to noskalojiet ar aukstu ūdeni.
  • Traukus, kas absorbējuši sava iepriekšējā satura smaržu, var ielikt saldētavā, līdz šī smarža izzūd.